Lukuabi Express - lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Soome lukkude ABLOY paigaldus

Mis tagab ABLOY luku töökindluse

ABLOY luku õige paigaldus, nagu ka muude lukkude puhul – on garantii tema kõrgeks vargakindluseks. Kuid enne paigaldamist tuleb valida – milline lukk sobib teie uksele. ABLOY – on Soome ettevõte. Juhtiv lukutootja skandinaavia riikides ja maailma liider elektromehhaaniliste lukutussüsteemide tootmises. Soome ettevõte kataloogis on esitletud kõik lukkude tüübid paigaldamiseks. Mehaanilised – silindrilised, turvalukud ja elektromehhaanilised. Pindlukud ja ripplukud.

Lukupood Tallinn, Lasnamäe, Punane tn. 40. Lukkude tarne, paigaldus ka konsultatsioon.

Välisustele (Sissepääsuustele)

Esialgu tundub, et kõik lukud omavad ühesugust paigaldust. Selline arvamus on eksiv. Igal tootjal on mitme leheküljeline juhend, kuidas paigalda mingi teatud lukk. Samuti arvestatakse ka ukse omadusi:

-Materjal, millest uks on valmistatud

-Ukse laius ja kõrgus
-Ukse paksus
-Kas uksel on varem juba lisalukk olnud või ei
-Kas uks avaneb vasakule või paremale
-Kas avaneb enda poole või endast väljapoole

Kõik need parameetrid mõjutavad luku paigaldamist. Nendest sõltub kogu lukustussüsteemi sissemurdmiskindlus. Mida teeb Lukuabi Express meister paigalduse ajal:

-Toob endaga kaasa üle 100 erineva luku, sealhulgas ABLOY omad
-Annab tasuta konsultatsiooni enne töö algus ning valib mitu erinevat varianti lukke teie ukse jaoks (teie valite selle, mis kõige rohkem teile sobib – värv poolest, kvaliteedi poolest ja hinna poolest)
-Demonteerib vana luku
VÕI
-Lõikab välja teile uue koha
-Kui uks on õhuke – paigaldab teile armatuurplaadi
-Kinnitab luku ja armorplaadi
-Kinnitab luku vastuse

 

ABLOY mudelid, mille valisime kolme omaduse põhjal:
1. Populaarsus (paigalduse sagedus)
2. Turvalisuse klass
3. Universaalsus (sobib puitustele, metallustele ja metall-plast ustele vasaku ja parema avamisega)

 

Soome lukud ABLOY – omavad kõrget kvaliteedi standardit (skandinaavia ja euroopa tasemel). Nende kataloogis on esitletud suur valik erinevad seadmeid. Mis tahes uste jaoks – välisustele, siseustele, kontoriustele, avalikus kasutuses olevatele ustele ja laoruumide ustele. Neid ühendab – kõrge turvalisuse klass, suur hulk salastatuse kombinatsioone ja ebastandartne paigaldus.

 

Võite käituda ka lihtsamalt – kutsuda LUKUABI EXPRESS meistri. Ta toob kaasa erinevad südamikud, lukud, ABLOY korpused ning valib detaili teie lukule. Spetsialist teab kõiki paigaldus saladusi ja professionaalselt vahetab südamiku või uue luku vastu.

 

LUKUABI EXPRESS GARANTEERIB:
Professionaalselt paigaldatud luku

Usaldus turvalisuses
Garantii tehtud tööle
Tootja poolne garantii lukule
Tasuta konsultatsioon enne töö tegemist

Lukuabi, garaažiluku avamine, abloy lasnamäe, lukupood, lukupood, auto lukuabi, lukupood, lukupood, garaažiluku avamine, abloy lasnamäe, abloy tallinn, abloy tallinn, abloy tallinn, lukkude parandus, lukud lasnamäe, abloy lasnamäe, fonosüsteemide hooldus,  VIZIT, ELTIS, abloy lasnamäe, abloy tallinn, lukkude müük, lukkude  tarne, ABLOY, CISA, VALNES, KALE, abloy tallinn, ASSA ABLOY, lukud tallinn, lukud tallinn, lukud lasnamäe, lukkud, lukuabi Tallinnas, lukupood, abloy tallinn, abloy tallinn, abloy tallinn, abloy tallinn,abloy lasnamäe, abloy lasnamäe,abloy lasnamäe,abloy lasnamäe
click fraud detection