Lukuabi Express- lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Uksed, Turvauksed, metalluksed

 
 

Kui te ei tea, kuidas valida turvauks korterisse või majja, siis meie konsultandid soovitavad ja vastavad iga hetk teie küsimustele.

Metallist välisuksed. Turvauksed.

Turvauksed – see ei ole mitte ainult konstruktsiooni kindlus ja ruumi turvalisuse garantii, vaid ka ruumi kaunistamise lisaelement. Seepärast ka metalluksi valib tänapäeval enamus tarbijaid. See valik on soovitav mitte ainult turvakaalutlustel, vaid ka kasulik, kuna tootel on pikk ekspluateerimisaeg. Metalluksed säilitavad suurepäraselt välimust, ei deformeeru ning hea monteerimise ja paigalduse juures ei vaja erilist hooldust ja lisakulutusi.
Uste valikus, mida pakub Lukuabi Express on esitletud mitmeid erinevaid mudeleid. Kõigil neil on kvaliteetne teostus ja kaasaegne välimus. Oleme kindlad, et metalluste valikust leiate endale sobivaima variandi.

Tuletõkkeuksed

Tulekahju korral hoiavad tuletõkkeuksed EI 30, EI 60, EI 90 teatud aja jooksul konstruktsiooni terviklikkust ja tihedust ning lokaliseerivad tulekahju ja suitsu. Meie uksed on sertifitseeritud ja läbinud katsed. Teostame tuletõkkeuste tarnet ja monteerimist Tallinnas ja Harjumaal.

Metalluste tootjad

Tänapäeval pakub turg paljudelt mitmesugustelt tootjatelt metallist välisuksi. Meie ettevõttel on rõõm pakkuda Teile kvaliteetseid turvauksi, mis on toodetud Eestis, Lätis, Venemaal ja Skandinaavias. Turvauksed, mis on esitletud meie poes, toodetakse arenenud kaasaegsete kõrgtehnoloogiliste seadmete kasutamisega.

Metalluste furnituur

Funktsionaalsete detailide valik on kvaliteetse metallist välisukse ostmise ja paigaldamise lahutamatu osa. Uste varustus mõjutab märkimisväärselt ukse stabiilsust sissemurdmisel, kinnituse tugevust uksekonstruktsioonil ja ukse välimust. Uksefurnituuri valikul tuleb arvestada ukse konstruktsiooni omadusi ja viimistlusmaterjali tüüpi.
Meie juures saate soetada maailma kuulsate brändide furnituuri: ASSA ABLOY, ABLOY BODA, CISA, VALNES, CALE, MUL-T-LOCK ja soodsamaid analooge.

 • Ukselukud
 • Ukselingid
 • Sulgurid
 • Südamikud
  • Lukukorpused
  • Elektroonilised lukud
  • Ripplukud
 • Lukustus lukud
 • Garaažilukud
 • Ukselingid
 • Uksetõkised
 • Fonosüsteemid

Lukuabi OÜ teenused

Peale metallist välisuste müügi, osutame mitmeid teisi lisateenuseid, mis hõlmavad endas mõõtmist, tarnet, turvauste paigaldust, lukkude paigaldust, lisalukkude paigaldust, uksesilmade paigaldust. Kõrgkvalifitseeritud spetsialistid, kes töötavad meie ettevõttes, saavad kvaliteetselt lahendada kõiki tööülesandeid. Meie meistrid on alati valmis tulema objektile teile sobival ajal ja teostada vajalikud mõõdud tulevase tarnega ja turvaukse paigaldusega.

Uste mõõtmine
Uste tarne
Uste paigaldamine
Lukkude paigaldamine
Turvauksed< Lukuabi, lukuabi teenused,turvauksed, metalluksed, lukuabi express, metalluksed tallinn,turvauksed, metalluksed, lukuabi Harjumaal, auto lukuabi, metalluksed tallinn, lukkude avamine, autoluku avamine, seifi avamine, uksed, uksed, turvauksed, metalluksed, metalluksed tallinn, lukkude vahetus, lukkude parandus, metalluksed lasnamäe, fonosüsteemide paigaldus, fonosüsteemide hooldus,  VIZIT, ELTIS, RAINMANN, uksesilmade paigaldus, lukkude müük, metalluksed lasnamäe,turvauksed, metalluksed, ABLOY, CISA, VALNES, KALE, mul-t-lock,turvauksed, metalluksed, ASSA ABLOY, lukkude hooldus, metalluksed lasnamäe, metalluksed lasnamäe, lukkud, metalluksed lasnamäe, lukupood, metalluksed, metalluksed,metalluksed , uksed, turvauksed

click fraud detection