Lukuabi Express- lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Lukuabi KÜ-le

LUKUABI EXPRESS teenused korteriühistutele

 

LUKUABI EXPRESS töötab eraklientidega, juriidiliste klientidega, riigi ettevõtetega ja korteriühistutega.

 

Lukuabi Express omab laitmatult positiivset mainet. Ettevõte on loonud ennnast vägausaldusväärseks ja auväärseks partneriks.

Lukuabi Express omab  laitmatult positiivset mainet. Ettevõte on loonud ennnast vägausaldusväärseks ja auväärseks partneriks.

Pakume sõlmida individuaalset hoolduslepingut – soodsate koostöötingimustega.

 

 
 

Sõlmides koostöölepingu korteriühistu hoolduseks saavad lepingulised partnerid 10% soodustust LUKUABI EXPRESS teenustele.

Parimad hinnad Tallinnas

SOODUSTUSED

Maksetähtaeg 21 päeva

LUKUABI teenuste garantii

Kompleksteenused

Kiire lukkude avamine

Kiire lukkude vahetus

Oma lukupood LUKUMAAILM

 

LUKUABI EXPRESS – üks suurimatest ettevõtetest, kes töötab korteriühistutega Tallinnas ja Harju maakonnas kõikide lukkude hoolduse – ja avamise valdkonnas.

 

Peale tiheda koostöö korteriühistutega, töötame veel juhtiv ettevõtetega, riigiettevõtetega, ehitusettevõtetega ning juriidiliste isikutega. Osutame selliseid teenuseid nagu lukkude avamine, lukkude paigaldus, lukkude parandus, lukkude paigaldus postkastidesse, VIZIT, ELTIS, RAINMANN fonosüsteemide paigaldus, fonosüsteemide hooldus jne. Meie meistrid lahendavad mistahes raskusel probleemid. Vajate välisukse avamist või mõne muu kinni kiilunud objekti avamist? LUKUABI EXPRESS kvalifitseeritud spetsialistid teenindavad Teid kõrgel ning kvaliteetsel tasemel.

 

Samuti töötame väga edukalt koos linnaasutustega, kui on vajalik kiire ja ettevaatlik ruumi avamine remondi tegemise eesmärgil ning osutame antud teenuseid ka linnaelanikele. Rohkem kui kümmekond korteriühistut valis meid LUKUABI EXPRESSi, kui enda koostööpartnerit ning sõlmisid meiega hoolduslepingu.

 

Oleme ühed Tallinna juhtidest lukkude avamise, paranduse ja vahetuse teenuste valdkonnas. Meie spetsialistide ning operaatorite pikaajaline kogemus annab võimaluse leida komplekslahendusi mistahes rasketes olukordades.

 

LUKUABI OÜ omab brändi- LUKUMAAILM. Meie esindus, aga ka metall – uste ja lukupood asub aadressil Punane 40, Tallinn 13619. Leping lukkude, sise- ja välis uste otsetarnijaga, võimaldab meil omada laos peaaegu kõiki mudeleid laos ja kõige tähtsam – alati soodsad hinnad meie klientidele. Meie poes, aga ka otse spetsialistilt saate soetada turvalisi ja kvaliteetseid lukke väga tuntud brändidelt – ASSA ABLOY, ABLOY BODA, CISA, VALNES, CALE, MUL-T-LOCK jt.

Lukuabi Express - Pakume sõlmida individuaalset hoolduslepingut – soodsate koostöötingimustega.

Lukkude vahetus, lukkude paigaldus, lukkude avamine, lukuabi – pöörduge ainult professionaalide poole! Anname Teile garantii ja aitame säästa Teie aega ja raha.

 

Lukuabi Express. Meistri väljakutsumine lukkude vahetuses numbril: +372 56777117 või tasuta lühinumbril 1556
 
 

 

Peaaegu kõik lukud on meistritel kohe saadaval. Suur valik, otse pagasiruumis, kaasas!

 

Oma luku pildi saate saata e-mailile: infoluku@gmail.com

Online parandustööde hindamine: +372 56777117

Meistri väljakutsumine lukkude vahetuses numbril: +372 56777117

 

Lukuabi, lukutööd, lukuabi teenused, lukutööd, lukuabi Tallinn, lukuabi Harjumaal,Lukuabi, lukutööd, auto lukuabi, seifi lukuabi, lukkude avamine, autoluku avamine,Lukuabi, lukutööd, seifi avamine, autoaku laadimine, käivitusabi, lukkude vahetus, lukkude parandus, lukkude paigaldus, fonosüsteemide paigaldus, fonosüsteemide hooldus,Lukuabi, lukutööd,  VIZIT, ELTIS, RAINMANN, uksesilmade paigaldus, lukkude müük, lukkude  tarne, ABLOY, CISA, VALNES, KALE, lukutööd, ASSA ABLOY, lukkude hooldus, garaažiluku avamine, lukutööd, lukkud, Lukuabi, lukutööd, lukuabi Tallinnas, lukupood, lukutööd,lukuabi, lukutööd, metalluksed, domofoo, lukuabi meister

click fraud detection