Lukuabi Express - lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Miks Hiina välisuksed on odavad?

Kogu tõde Hiina metallustest

«Peab olema tähelepanelik! Hiina uksi on väga palju!». Sellisel viisil meie tuttavad ja sõbrad tahavad meid hoiatada, kui me valime endale uusi sissepääsukonstruktsioone oma majja. Nad soovitavad valida Euroopa või Skandinaavia uksi, kuid mitte mingil juhul Hiina tootjaid.  Kuna inimesed, kes said „kõrvetada“ ebakvaliteetsete ja kahtlaste uste pealt ei soovita kunagi neid, vaid hoopis vastupidi hakkavad teid hoiatama, et te neid ei ostaks.

Tänapäeval kasutavad Hiina uksed suurt populaarsust turul. Seda saab põhjendada nende odava hinnaga ja suure kättesaadavusega kõikidele. Kuid kvaliteet ei saa olla kunagi odav. Mis me saame ostes Hiina uksi? Antud artiklis räägime, mida kujutavad endast ette sissepääsukonstruktsioonid, mis on toodetud Hiinas ja anname soovitusi kuidas neid ära tunda.

Kvaliteetne metallist uksed Tallinnas. Pood asub Lasnamäel, Punane tn. 40

Miks Hiina välisuksed on odavad?

Esiteks tuleks märkida, et Hiina uste kvaliteet ja nende komponendid on madalad. Kõige esimene tegur on metall lehtede kasutamine. Just nemad kindlustavad konstruktsiooni tugevust ja usaldusväärsust. Kuid Hiina eksemplaride tootmiseks on antud metall lehed väga õhukesed.

Lukk, uksehinged ja muu furnituur toodetakse Hiina ustes pehmest ja õrnast metallist. Kuid just need mehhanismid kindlustavad ukse õiget funktsioneerimist, intensiivsele kasutamisele ja vastupidavust. Hiinas toodetud uksed hakkavad tihti vajama remonti, reguleerimist ja teatud detailide vahetusi.

Antud uste hind on tarbija jaoks kõige paremini vastuvõetav. See on ka ainuke Hiina uste eelis. Kuid madal hind – see on ainult ostmiseks, kuid pole üldse kasumlik.

Hiina metalluksed: Kas osta või mitte?

Eestisse imporditakse metalluksi erinevatest Euroopa ja Aasia riikidest. Nende hind on väga erinev, samuti nagu ka tehnilised omadused. Siiski Hiina uksed omavad madalaimat hinda. Kuid, kas nad saavad täita oma funktsioone ja ülesannet.

Välisuksed – on meie julgeoleku pant. Just nemad teevad kutsumata külalistele võimatuks sisenemise ning kaitsevad meie vara. Hiinas on kuritegevuse tase väiksem kui meil, sellepärast ka nende ukse turvalisus ei ole prioriteediks. Seetõttu nad kasutavad õhukesi metall lehti ja toodavad kergeid ukselehti. Ja muidugi sellise komplekteerimise juures on furnituur (uksehinged, lukk, ukselingid) ka odav ja läheb kiiresti rikki.

Kokkuvõtte tegemisel tuleb märkida, et Hiina sissepääsuks mõeldud metalluksed ei hakka täiuslikult täitma enda eesmärki kodudes ja korterites. Peale selle on Hiinas toodetud konstruktsioonid ebausaldusväärsed, lühiajalised ja mehaanilised kahjustatavad.

Ostame kvaliteetseid ja turvalised metalluksi

Välisuksed peavad olema ilusad ja tagama meie turvalisuse, kindlustades meile mugavust ja hubasust. Nad peavad omama kõrgeid tehnilisi omadusi, eelkõige soojuse- ja heliisolatsiooniga, peavad olema looduslike ja mehaaniliste tegurite suhtes vastupidavad. Just selliseid omadusi omavad metalluksed, mis asuvad „LUKUMAAILM“ poes. Külastades meie poodi, saate hinnata konstruktsioone, mis on valmistatud kvaliteetsetest, turvalistest ja vastupidavatest komponentidest. Siin saate valida kompromissi hinna — kvaliteedi valiku, mis vastab teie vajadustele, saab olema kooskõlas ruumi sisekujundusega ja hoone välispinnaga ning hakkab teile meeldima.

Meie konsultandid aitavad valida parima variandi just teie ruumi jaoks, andes soovitusi ja informatsiooni selle või teise tootja kohta. Me pakume metallist välisuksi, turvauksi, siseuksi. Meie uksed omavad vastavaid sertifikaate ja dokumente, tõendades nende tootmist ja tehnilisi omadusi.


Pood asub Punane tn. 40, Tallinn. Mõõtmine ja tarne üle linna TASUTA.

Ootame teid meie poes aadressil Punane 40, Tallinn, Lasnamäe.

 

Lukuabi, lukuabi teenused, metalluksed lasnamäe, metalluksed tallinn, metalluksed lasnamäe, metalluksed tallinn, metalluksed lasnamäe, metalluksed tallinn, metalluksed lasnamäe, metalluksed tallinn, fonosüsteemide hooldus,  VIZIT, ELTIS, RAINMANN, metalluksed lasnamäe, metalluksed tallinn, ABLOY, CISA, VALNES, KALE, mul-t-lock, ASSA ABLOY, metalluksed lasnamäe, metalluksed tallinn, metalluksed lasnamäe, metalluksed tallinn, metalluksed, metalluksed lasnamäe, metalluksed tallinn
click fraud detection