Lukuabi Express - lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

LUKKUDE PAIGALDUS

LUKKUDE PAIGALDUS

Professionaalne luku paigaldus Tallinnas metall, puit ja siseustele. Ettevõtte Lukuabi OÜ tegeleb lukkude paigaldamisega sise — ja välisustesse. Meie spetsialistid aitavad teid mitte ainult hea kogemusega, vaid saavad ka paigaldada mistahes raskusega lukku teie uksele. Teie vara kaitse esimesel real alati on olnud ning on ukselukk. Õigesti valitud ukse lukud ja paigaldatud vastavalt kõigile ukse paigaldamise reeglitele on garantii, et lukk täidab temale pandud ülesandeid ning jääb töötama korrektselt ja kaua. Lukkude paigaldamine välisustesse, mis tundub esmapilgul kerge, nõuab professionaalseid oskusi ja pikka kogemust. Eelkõige kehtib see metalluste ja vertikaalse varda lukkude puhul, kui luku paigaldamiseks tuleb ukseleht lahti võtta. Lukkude paigaldamise töös puutume tihti iseseisvalt ebaõnnestunud lukkude paigaldamisega, mis põhjustas moonutusi, kinni kiilumisi ja lukustusmehhanismi tõrkeid. Enamus juhtudel iseseisev ebaprofessionaalne luku paigaldus metalluksele lõppes rikkega ja järgneva meistri väljakutsega. Kas on tarvis kaotada aega ja jõudu. Lukuabi OÜ spetsialistid valivad kiiresti ja professionaalselt usaldusväärsed ja kindlad lukud teie uksele. Me garanteerime töö kõrgeimat kvaliteeti. Meistreid, kes töötavad meie ettevõttes, omavad vajalikku kogemust, mis aitab neil hakkama saada erinevat tüüpi välisuste lukkudega. Kliendid saavad olla kindlad, et meie spetsialistid omavad parimat varustust, et saavutada ideaalne tulemus luku paigaldamisel teie uksele.

 

Lukkude paigaldus metallustele

 

Üks kõige tähtsamaks vastutuseks lukkude paigaldusel on luku valik. Sellest otsusest sõltub suuresti teie kodu puutumatus. Statistika näitab, lukud, mis on täiesti vargakindlad, pole olemas. Seepärast määratakse seadme töökindlus kindlaks ajavahemikuga, mida röövija peab lahti muukima ja murdma.

Luku paigalduse töö metalluksele jaguneb kolmeks:​

Ripplukkude paigaldus;

Pindlukkude paigaldus;

Sisselõigatavate lukkude paigaldus.

 

Loetletud valikud tulevad kasvavas järjekorras ja usaldusväärsuse järgi. Rippluku paigaldus teostatakse garaažiustele, garaaži väravatele ja laoustele.

Pindlukkude paigaldus teostatakse metallustele kui ka puitustele. Pindlukk asub sissetungijast kaugemal, kui sisselõigatav, kuid tema jaoks pole vaja tugevdatud ukse konstruktsiooni, selleks et ta ei oleks välja rebitud kinnitustest, mis tihtipeale on paksusega 2-3mm.

Sisselõigatavate lukkude paigaldus – kõige keerulisem töö. Tuleb täpselt valida lukumudel ja koht ukselehe keskel, kuhu see paigaldada. Sisselõigatavad lukud e. Turvalukud, mis on paigaldatud metallustele, asuvad ukselehe sees, mis purustamise või murdmise ajal hoiab lukku enda kohal ja sissetungijal on selleks tarvis rakendada väga palju jõudu ja aega, et see välja rebida sealt.

 

Taskukohased hinnad, töötajate kõrgeim professionaalsus ja operatiivsus — see kõik eristab meid konkurentidest. Lukkude paigaldamine uksele on meie elukutse.

 

click fraud detection