Lukuabi Express - lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Lukkude müük Punane tn. 40, Tallinn

 

LUKUABI OÜ omab brändi- LUKUMAAILM. Meie esindus, aga ka metall – uste ja lukupood asub aadressil Punane 40, Tallinn 13619. Leping lukkude, sise- ja välis uste otsetarnijaga, võimaldab meil omada laos peaaegu kõiki mudeleid laos ja kõige tähtsam – alati soodsad hinnad meie klientidele. Meie poes, aga ka otse spetsialistilt saate soetada turvalisi ja kvaliteetseid lukke väga tuntud brändidelt – ASSA ABLOY, ABLOY BODA, CISA, VALNES, CALE, MUL-T-LOCK jt. ukumaailm ei ole ainult pood, kes realiseerib uksi ja lukke. Pakume kliendile kõiki lukustusmehhanismidega seotud teenuseid. Saate tellida meilt näiteks luku vahetus Tallinnas ja Harjumaal. Ukseluku vahetuse meistrid: meie poole pöördutakse- meie aitame. Mis tahes tüüpi luku vahetus, mis tahes eelarvega ja mis tahes kaitseastmega.

 

EKSKLUSIIVSELT!
MEISTER TOIMETAB UKSELUKU TEILE KOJU, PAIGALDAB JA ANNAB PROFESSIONAALSE KONSULTATSIOONI

Helistage:  +37256777117 

 

10 parimat lukutootjat maailmas

ABLOY, Soome

Lukkude tootja ABLOY. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Abloy ettevõte oli asutatud 1907 aastal, kuid 1994 aastal ühines Rootsi ettevõttega Assa, moodustades Assa Abloy. Ettevõte spetsialiseerub silindriliste lukkude tootmisel, mis põhinevad pöörlevate ketasmuuksilindrite tehnoloogial ning on kaitstud mistahes tüüpi muukimise eest. Valikus on erineva saladuse astmega lukud. Lisaks sellele ettevõte toodab ripp- ja elektromehaanilisi lukke, uksetarvikuid, armor plaate ja „antipanic“ süsteemi.

 

 

CISA, Itaalia

Lukkude tootja CISA. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Cisa ettevõte on maailmaturu liider ukselukkude tootmises. Ettevõte asutati 1926 Itaalias ning 1970-ndatel olid juba avatud mitmed tehased mujal riikides. Täna omab ettevõte 6 tehast, tooted tarnitakse 70sse riiki üle maailma ning omab 30 000 toote nimetust. Cisa lukud – on ajaga testitud kvaliteet ja innovatsioon. Selle ettevõtte sees olid välja töötatud elektrooniline ja nutilukk, mis on tänaseks leidnud laialdast rakendust. Tootevalikus on toodud esile lukud erinevate lukustusmehhanismidega, mis sobivad igat tüüpi ustele.  Samuti toodab ettevõte ka armorplaate, paanikalinke, ukse sulgureid ja tabalukke. Ettevõtte silindri mehhanismid on täielikult kaitstud muukimise ja avamise eest.

 

 

Mul-T-Lock, Iisrael

Lukkude tootja MUL-T-LOCK. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Ettevõte asutati 1973 aastal, kiiresti arenedes sai üheks maailma juhtivaks lukusüsteemide tootmisel. Tootja esindused ja teeninduskeskused toimivad edukalt enam kui 100 riigis. Ettevõte arendab ja toodab kõrge saladuse astmega lukke. Ettevõte omab sadu patente lukkudele ja silindritele, lukkude tootmiseks. Ettevõtte silindrite mehhanismid on suurendatud vargakindlusega, võtmed ja liikuvad osad on valmistatud niklist, mis annab neile suurema püsivuse negatiivsete keskkonnategurite tingimustes. Lukukorpuste valik on väga lai. Hiljuti sai tootja osa ASSA Abloy kontsernist, kes ühendab maailma juhte selles valdkonnas.

 

 

MOTTURA, Itaalia

Lukkude tootja MOTTURA. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Poolesaja aastase kogemusega ettevõtet peetakse üheks Euroopa kuulsaimaks luku- ja tarvikute tootjaks. Tooted on laialdaselt esindatud paljudes maailma riikides. Firma tegeleb oma uurimis-ja arendustegevusega, toodab lukustus lukke, silindri lukke, elektroonilisi lukke ja armor plaate. Kõik tooted on kaitstud patentidega, kuna kasutatakse tehnoloogiaid, analooge, mis teiste tootjate jaoks pole saadaval.

 

 

 

KALE KiLiT, Türgi

Lukkude tootja KALLE KILIT. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Türgi lukud KALE toodetakse aastast 1953. Täna tegeleb ettevõte seifide ja metalluste tootmisega, aga ka akende tarvikutega, kuid lukkude tööstus on nende peamine tegevusvaldkond. Tehas on varustatud kaasaegsete seadmetega, kasutatakse uuenduslikke tehnoloogiaid, mis võimaldavad valmistada rahvusvahelisi nõudeid järgides kvaliteet mehhanisme. Ettevõtte valikus on erineva avamismehhanismiga pindlukud, ripplukud ja turvalukud. Hiljuti tutvustati heliefektiga silindrilukk: häire (80 dB) käivitub sissemurdmise, rebimise, luku puurimise või võtme valimise tagajärjel. Ettevõte toodete nõudlus on 80 riigis.

 

 

EVVA, Austria

Lukkude tootja EVVA. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Ettevõte on asutatu 1919 aastal ning tänaseks asuvad tema tehased mitte ainult Austrias, nii Šveitsis kui ka Saksamaal. Tootja spetsialiseerub silindriliste lukkude tootmisel, mis varustatakse unikaalsete turvasüsteemidega, tehes sissemurdmise ja võtme kopeerimise peaaegu võimatuks. Ettevõte on tuntud arvukate uuenduste eest nii lukkude tootmise valdkonnas kui ka tarkvara valdkonnas. Tootja on üks esimesi valdkonnas, kes sai ISO 9001 standardi, mis näitab kõrget tootmiskultuuri ja suurepärast tootekvaliteeti.

 

 

 

ABUS, Saksamaa

Lukkude tootja ABUS. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Täna on ABUS – ettevõtte grupp, kes toodab laias valikus tooteid turvalisuse tagamiseks. Ettevõte ajalugu algab aastast 1924 ja algselt toodeti siin ripplukke. Kusjuures kõigile tuntud U kujuline lukk leiutati just siin. Tänaseks pakub ettevõte suur valikut turvalukke ustesse. Silindrite mehhanismid võivad uhkustada kõrgima kvaliteedi-, vastupidavuse- ja vargakindlusega. Tootja esindused töötavad kogu maailmas.

 

 

TESA, Hispaania

Lukkude tootja TESA. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Tootja töötab 1941. aastast ning esilagu tegelesid kohvrite lukkude tootmisega, kuid 1947. aastal said selgeks ukselukkude tootmise ja 80ndatel tootsid juba elektroonilisi juurdepääsu kontrollsüsteeme. 2001 aastal asus ettevõte ASSA ABLOY gruppi. Tootja arvel on hulk unikaalseid arendatud tooteid sh. Autonoomne juurdepääsu kontrollsüsteem ja juurdepääsu juhtimine. Tänaseks on firma tuntud silindriliste lukkude, tulekindlate uste lukkude, linkide ja muude tarvikute tootmises eri tüüpi ustele.

 

DOM Group, Saksamaa

Lukkude tootja DOM. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

Ettevõte töötab aastast 1936 ja algselt tegutses metalli töötlemisega. Täna peetakse tootjat juurdepääsu kontrollisüsteemide tootmisel maailma juhtivaks ja toodab toodete komplekti, et tagada elamute ja äripindade maksimaalne ohutus. Mis puudutab ukselukke, siis siin toodetakse kvaliteetset ja usaldusväärsed silinder mehhanismid, mis kaitsevad lõhkumise, puurimise, ja välja löömise eest ja võtmed on varustatud kaitsega volitamata kopeerimise eest.

 

 

TITAN, Sloveenia

Lukkude tootja TITAN. Lukupood Punane tn. 40, Lasnamäe, Tallinn.

See on üks vanimaid Euroopa ettevõtteid, kes spetsialiseerub lukkude tootmisel. 1896. aastal hakati siin tootma metallelemente, mille hulgas olid ka lukud. 1919. aastal alustati turvalukkude tootmisega. Täna on see võimas ettevõtte, kes toodab silinder lukke. Tehas on sertifitseeritud ISO 9001 standardi järgi. 2015. aastal ettevõte nimetati ümber DOM-TITAN-iks.

 

 

Lukud,lukupood. lukuabi teenused, lukud,abloy tallinn lukuabi Tallinn, lukuabi Harjumaal, lukud tallinn, lukupood, lukupood, seifi lukuabi, lukkude avamine, lukud lasnamäe, Abloy, autoaku laadimine, lukud tallinn, lukkude vahetus, lukkude parandus, lukkude paigaldus, fonosüsteemide paigaldus, abloy tallinn fonosüsteemide hooldus,  VIZIT, ELTIS, RAINMANN, abloy, abloy tallinn, lukkude müük, lukkude  tarne, ABLOY, CISA, VALNES, KALE, mul-t-lock, ASSA ABLOY, lukkude hooldus, lukud, lukud, lukkud, lukuabi Tallinnas, lukupood, lukumaailm, metalluksed, domofoo, lukuabi meister, lukupood, lasnamäe lukupood, lukkude müük, lukupood, lukkude müük, abloy, lukupood, lukupood tallinn
click fraud detection