Lukuabi Express - lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Kuhu pöörduda, kui vajate ukse avamist?

Kuhu pöörduda, kui vajate ukse avamist?

 

Lukuabi Express — lukuabi teenused #1 Tallinnas.

TASUTA konsultatsioon ja meistri väljakutse  1556 või +37256777117 

 

Paljud inimesed on kokku puutunud võtmete kaotamisega. Tavaliselt saab seda olukorda lahendada lähedaste ja sõprade abil, kellel on varuvõti. Kuid kuidas käituda sellises olukorras, kui teil on vaja korterisse pääseda, aga lähedast ja sõpra varuvõtmega pole? Esimene mõte enamustel on ukse välja löömine. Kuid see võimalus omab palju ebameeldivaid momente. Kõige parem lahendus oleks lukkude avamise spetsialist kohale kutsuda. See teenus on odavam ja efektiivsem, kui ukse väljalöömine.

Meie ettevõte tegeleb mis tahes raskusaste lukkude avamisega. Meie spetsialistid on varustatud kõigi vajalike teadmistega lukkude täpseks ja ettevaatlikuks avamiseks. Kahtlemata kasutavad nad selleks spetsiaalseid vahendeid. Samuti saavad meie töötajad kohapeal paigaldada teile uus lukk vana asemel.

 

Ettevõte Lukuabi Express pakub:

Lukkude avamine Harjumaal ja Tallinnas

Meistri saabumine maksimaalselt lühema aja jooksul

Ettevaatlik lukumehhanismi avamine lühikese aja jooksul

Peale tehtud töid, et jää teie uksele luku avamise jälgi

 

Meie ettevõte töötajaid omavad teadmisi lukkude konstruktsioonist ja vajalike vahendeid probleemi lahendamiseks. Ei ole soovitatav iseseisvalt alustada avamist, sest on risk kahjustada lukustusseade ja tekitada endale viga.

Ukseavamise meistrid – tõelised professionaalid.

Kui uks läks kinni ja lähedal pole varuvõtme komplekti, siis kõige efektiivsem võimalus avada uks on meie ettevõtte meister kohale kutsuda. Ei ole soovitatav proovida pääseda korterisse läbi naabrite või ronida akendesse väljaspool hoonet! Nende tegevustega riskite endale liiga teha. Samuti ei ole tarvis kutsuda pääste, et nende redelite abil korterisse pääseda, sest valehäire kaasab endaga vastutust antud asutustes.

Lukkude avamise peavad teostama ainult selleks õpetatud inimesed. Kui avamist teostab isehakkaja, siis on risk kahjustada oma vara. Peale ebakvaliteetset avamist võib tarvis minna remont, lukuvahetus või ukse vahetus. Pole mõtet säästa, kui peaksite kokku puutuma sellise probleemiga, sest säästmine võib teile pärast suuremaid kulutusi tuua. Kinni läinud uks ei ole tõsine probleem, kui avamist teostavad spetsialistid.

 

click fraud detection