Lukuabi Express - lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Kõik, mida peab teadma metallustest

Välisuksest sõltub kodu turvalisus ja teie mugavustunne. Sealjuures ei tohi unustada selliseid omadusi nagu soojusisolatsioon, heliisolatsioon ja esteetikat.
Kui te ei tea midagi väliustest, siis saate alati pöörduda abi saamiseks konsultantide poole LUKUMAAILM poes. Kuid selleks, et enda aega säästa, soovitame teil läbida väikest haridusprogrammi seitsme küsimusega. Vastused nendele annavad üldise arusaama välisukse valikust ja aitavad oluliselt lühendada otsinguid.

Pood asub Punane tn. 40, Tallinn. Metalluksed, uksed, turvauksed.

Millist tootmismaterjali valida?

Hetkel välisuste tootjad pakuvad kaks peamist varianti: puituksed ja metalluksed. Mitte väga usaldusväärne võimalus on puit, kuna see on üsna pehme materjal, seda on lihtne purustada ja see ei talu temperatuuri muutusi.
Metalluks on palju vastupidavam, eriti kui on valmistatud terasest. Sellised konstruktsioonid on usaldusväärsed ja kerged, mis mõjutab nende hindu suurenedes.

Kuidas tuvastada ukse optimaalne paksus?

Spetsialistid arvavad, et optimaalne välisukse ukselehe paksus, mis, tagab usaldusväärse kaitse on 1,5 — 2mm. Vastasel juhul sellist konstruktsiooni on väga kerge katki murda. Muidugi saab valida palju paksem variant, kui selles on vajadus.
Sisustus sobib puidust uksega paremini, kuid teras pakub suuremat turvalisust, mida valida?
Nende kahe lahenduse saab kombineerida tänu viimistlusmaterjalide arvukusele. Eelkõige on võimalik tellida teraskonstruktsioon, millel on MDF-plaadid, mis on kaetud naturaalse špooniga. Väljast on uks nagu puidust, kuid samal ajal on sellel kõik terasest omadused. Te ei ole piiratud disainilahenduste valikuga — kõik on võimalik, kaasa arvatud ukse saab teha ühes stiilis interjööriga ja siseustega.

Mis on tähtsam: ukseleht või lukud?

Peab teadma, et kvaliteetsed lukud omavad väga suurt rolli teie kodu turvalisuses. Ust tuleb hinnata komplektselt, kuid kui teil on valik, siis parem on valida eeliseks kvaliteetne ja usaldusväärne lukk ning säästa millegi teise pealt. Üldiselt on soovitatav välisustesse paigaldada silinderlukk ja lukustuslukk (turvalukk), mis kaitseb konstruktsiooni jõulisest murdmisest ja muukraudadega murdmisest.
Lukud peavad vastama sissemurdmiskindluse teisele või kolmandale klassile. Loomulikult võite osta neljanda klassi luku, kuid tavaliselt on maja jaoks piisavalt võimalusi ja lihtsamad valikud.
Millist soojusisolatsiooni valida?
Soojusisolatsiooniks ja heliisolatsiooniks täidetakse uks spetsiaalsete materjalidega. Kõige usaldusväärsem neist on basalt — vill, mis lisaks suurepärasele jõudlusele omab ka tuleohutust. Üheks kõige levinumaks variandiks võib samuti nimetada ka klaaskiudu. Kvaliteetsed uksed on kaetud tihenditega, mis reeglina on valmistatud kummist või isegi looduslikust lateksist.

Kuidas mõjub paigaldus ukse kvaliteedile.

Võib kindlusega öelda, et ukse õige paigaldusega – on pool edu saavutatud. Ja isegi väikseim tehnoloogia mittejärgimine võib seada kahtluse alla kogu konstruktsiooni ohutuse.
Kontrollige seda nii: visuaalselt hinnake, kui täpselt uks seisab, avage see, kui see on fikseeritud teie poolt lahti tehtud asendis, siis paigaldamine toimus korrektselt. Lukud peaksid kergesti avanema ja sulgema.
Pöörake tähelepanu ka varraste ja ankrute kaugusele, millele uks on kinnitatud — need peavad olema kaitstud ja asetsema esipinnast kaugemal.

Mittekvaliteente uks: kuidas tuvastada.

Esiteks maksumus. Segmendi hinnad on ligikaudu samad ning kui tootja pakub toodet, mis on kaks korda odavam, siis enamikul juhtudel ei vasta see kvaliteedinõuetele. Tugevat ja usaldusväärset ust saab valmistada ainult hea varustusega, kasutades kvaliteetseid materjale, mis mõjutab ukse väärtust. Madala kvaliteediga uksed on valmistatud madala kvaliteediga metallist, serveeritakse mitte kauaks ja ei paku vajalikku kaitset.

Kõik tüüpi lukkude valmistamine Tallinnas, Lasnamäel, Punane tn. 40.

 

Lukuabi, uksed tallinn, uksed, metalluksed, uksed tallinn, uksed, metalluksed, uksed tallinn, uksed, metalluksed, uksed tallinn, uksed, metalluksed, uksed tallinn, uksed, metalluksed, uksed tallinn, uksed, metalluksed, uksed tallinn, uksed, metalluksed, fonosüsteemide hooldus,  VIZIT, uksed tallinn, uksed, metalluksed, uksed tallinn, uksed, metalluksed, uksed tallinn, uksed, metalluksed, VALNES, KALE, mul-t-lock, uksed tallinn, uksed, metalluksed, lukuabi teenused korteriühistutele, lukkud, lukuabi Tallinnas, lukupood, lukumaailm, metalluksed, domofoo, uksed tallinn, uksed, metalluksed
click fraud detection