Lukuabi Express - lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Fonosüsteemide võtmete (fonovõtmete) koopiate valmistamine

Fonovõtmete koopiate valmistamise töökoda aadressil Punane 40, Tallinn

Fonosüsteemide võtmete (fonovõtmete) koopiate valmistamine- LUKUABI EXPRESS, Punane tn. 40, Tallinn.                   Fonosüsteemide võtmete (fonovõtmete) koopiate valmistamine- LUKUABI EXPRESS, Punane tn. 40, Tallinn.

 

Peale mehhaaniliste võtmete, on olemas ka teisi võtme tüüpe. Fonosüsteemide võtmed kuuluvad elektriliste võtmete tüüpi, sest neil on sees kiip, millele on salvestatud signaali kood ukse avamiseks.

 

Fonokell korterelamute esikuustel on parim kaitsevahend ootamatute külaliste puhul. Kortermaja koridori sissepääsemine on üsna madal, sest läbi saavad minna ainult need, kellel on selleks vajalik võti fonosüsteemi jaoks. Fonosüsteemi võtmete valmistamine on üks LUKUABI EXPRESS tegevusvaldkondadest.

 

Milleks on vaja fonosüsteemi lisavõtit?

 

Fonosüsteemi paigaldus majas eeldab kiiret võtmete valmistamist suures koguses: tavaliselt, üks võti igale elanikule. Nende peale salvestatakse unikaalne kood, mida loeb fonosüsteem magnetluku kokkupuutel. Kui seadme mälus registreeritud arvuline kombinatsioon vastab, avaneb uks ja inimene siseneb majja.

 

Kuid mida teha hiljem, kui olete järsku kaotanud oma fonosüsteemi võtme. Või äkki on teie elektrooniline tablettvõti ootamatu pinge tõusu või otsese mehaanilise mõju tõttu ebaõnnestunud? Jääda ilma fonosüsteemi võtmeta on väga ebameeldiv, sest mingi aeg peate oma naabritelt paluma, et nad teid koridori laseks.

Kui teil tekkis uus pereliige ja tema jaoks dublikaati pole?

Sellel juhul teha fonovõti on palju praktilisem, selle asemel, et korda mööda kokkuleppida, kes täna on ilma võtmeta või planeerida ühine kojutulek jne. Või otsustasite kindlustada end tehes lisaeksemplarid korterivõtmele, autovõtmele ja fonovõtmele.

See ettenägemine on haruldus, kuid just see on see, mis sageli aitab rasketes olukordades välja.

 

Kuidas kiiresti valmistada fonosüsteemi võti?

 

Kõige kergem on teha fonosüsteemi võti, mis sobib ideaalselt ning kestab kaua, meie spetsialistide juures. Meie poolt valmistatud koopia tuleb sama töökindel nagu ka originaal. Me töötame peaaegu kõikide fonosüsteemi võtmete tüüpidega.

 

Erinevalt korterivõtmetest on fonovõtmete valmistamiseks vaja oluliselt vähem aega. Spetsialistil on vaja sisenemisseadmesse käivitatud komplekti, kuna tal on unikaalne teenusefirma poolt määratud kood. Olemasolevad tehnoloogiad loevad originaal koodi ja teisaldavad selle tahvelarvutile. Kõik uued võtmed fonosüsteemile valmis ja hakkavad garanteeritult korrektselt töötama.

 

Fonosüsteemidele võtmete valmistamine – see on see, millega tegelevad LUKUABI EXPRESS meistrid. Lisainformatsiooni sellest, kus ja kuidas saab taastada või dubleerida fonovõtmeid, saate uurida telefonil +37256777117.

 

Võtmete valmistamine

Fonovõtmed

Korterivõtmed

Poe aadress: Punane tn. 40, Tallinn

Fonosüsteemide võtmete (fonovõtmete) koopiate valmistamine- LUKUABI EXPRESS, Punane tn. 40, Tallinn.       Fonosüsteemide võtmete (fonovõtmete) koopiate valmistamine- LUKUABI EXPRESS, Punane tn. 40, Tallinn.         Fonosüsteemide võtmete (fonovõtmete) koopiate valmistamine- LUKUABI EXPRESS, Punane tn. 40, Tallinn.

click fraud detection