Lukuabi Express - lukuabi teenused #1 Tallinnas.
10-aastane töökogemus. Madalad hinnad.

Kuidas avada autoluku ja autousti ilma võtmeta

Auto LUKUABI. Autoluku ja autouste avamine.

TASUTA konsultatsioon ja mesitri väljakutse 1556 või +37256777117

Autoluku avamine ja autouste avamine. Lukuabi  teenused #1  Tallinnas.

Auto lukuabi:

Autouste avamine, auto luku avamine, Veoautode uste avamine, Kinniblokeeritud uste avamine, Kinniblokeeritud pagasiruumi avamine, Kinniblokeeritud kapoti avamine,  Kinniblokeeritud kütusebaagi avamine

 

Ohh Ei! Unustasite võtmed autosse? Ja ta läks lukku või aku sai autos tühjaks ning meistrit te mingil põhjusel kutsuda ei saa, siis lugege artiklit ja uurige informatsiooni, kuidas avada auto ilma võtmeteta, kui nad on sees.

Kuidas saab avada autolukku ja autouksi võtmeta?

Võimalusi on palju, kuid kui käe all on tavalised esemed, siis võimalusi pole palju. On olemas palju videoklippe, kus on näidatud kui lihtsalt ja kiirelt saab auto avada. Nende järgi põhimõttelist saab õppida ja praktiseerida, kui teil pole enda autost kahju.

Avada autouste, kui võti puudub?

Selleks, et avada auto ilma võtmeta kasutatakse:

Joonlaud — kõige sagedasem variant

Õhkpatja ja konksu — optimaalne variant

Samuti ka professionaalsed lukkseppa instrumendid — mitte igaüks suudab omada neid igaksjuhuks. Isetehtud konksud ja traadid — tähtis on aru saada, et lukumehhanismis on “saladus” ja traat jääb sinna kohe kinni vale liigutuse tagajärjel.

Kuid parem on oma autot mitte piinata ja kutsuda välja meister- LUKUABI EXPRESS.

Lühidalt öeldes, fantaasiat on kõigil kuidas autoluku ja autouste avada, ja iga kord tulevad uued ideed ja võimalused kuidas seda teha, kui võtmed on autos. Igal juhul soovitame teil akent mitte purustada ja oma auto vastupidavust mitte katsetada, proovides erinevad avamis võimalusi.

Kutsuge meistrid kohale  1556 või +37256777117, nad tulevad igal ajal kohale ja avavad auto maksimaalselt kiiresti ja kahjustamata.

Autoluku avamine ja autouste avamine- LUKUABI EXPRESS, tel. 1556

Autoluku avamine, autouste avamine, Autoluku avamine, autouste avamine, auto luku avamine, auto lukuavamine
click fraud detection